PAIGE PLATFORMU

Paige’in yapay zeka geliştirme konusundaki gelişmiş yaklaşımı, in vitro tanı amaçlı kullanıma yönelik ilk FDA onaylı yapay zeka tabanlı patoloji ürünü olan Paige Prostate Detect ile sonuçlandı.

Paige Platformu, Patologlara Paige’in FullFocus® görüntüleyicisini ve dijital vaka yöneticisini sunarak doku yapay zeka uygulamalarına LIS’inizle tamamen entegre bir sistem olarak erişimi kolaylaştırır. Paige, patologların her gün verdiği zor kararlara yardımcı olmak için dijitalleştirme ve görüntülerden yeni içgörüler oluşturma yoluyla rutin teşhis iş akışını iyileştirmeye yardımcı olacak benzersiz bir konuma sahiptir. Devrim niteliğindeki teknolojisi ve her yerdeki patologlara güçlü AI uygulamaları sunmaya yönelik olan Paige, kendini patoloji alanını dönüştürmeye adamıştır.

 

FullFocus®

Dijital slaytların ve AI sonuçlarının tek bir sistemde gelişmiş görüntülenmesi sağlar.

  FDA CLEARED                            CE-IVD

 

FullFocus® , birincil tanıda kullanım için tam slayt görüntüleyicisidir1.

  • Dijital slaytlara uzaktan erişimi kolaylaştıran tamamen web tabanlı
  • Açık ve Esnek Çözüm – En büyük tarayıcılar, görüntü formatları ve LIS sistemleriyle uyumlu
  • Dijital slaytların manuel olarak gözden geçirilmesi için güçlü araçlar ve vaka önceliğini belirlemek ve vaka raporlamayı desteklemek için güçlü yapay zeka görselleştirmesi

 

FullFocus®, birincil teşhiste kullanım için tam slaytlı bir resim görüntüleyicidir. Verimlilik odaklı yapay zeka aracılığıyla güçlü vaka inceleme yetenekleri sağlayan FullFocus, tüm önemli tarayıcılar ve dosya biçimleriyle sorunsuz bir şekilde entegre olan ve çoğu LIS sistemiyle çift yönlü entegrasyonu destekleyen, gerçekten açık ve işbirliğine dayalı bir deneyimi kolaylaştıran eksiksiz bir web tabanlı ve bağımsız bir çözümdür.

 

The Paige Platform

Paige’in kapsamlı platformu, bir laboratuvarın tüm slayt tarayıcılarına, laboratuvar bilgi sistemlerine (LIS) ve diğer klinik bilgi sistemlerine güvenli bir bağlantı sağlar. Bir laboratuvarın dijital patoloji iş akışına güç veren Platform, veri yönetimi, çeşitli düzeylerde bulut depolama seçenekleri ve tam slayt resim görüntüleyici FullFocus®’tan oluşur.

 

 

PAIGE ÜRÜNLERİ

Patologlar için detaylı incelemeleri azaltmak ve teşhis güvenirliğini ve doğruluğunu iyileştirmek için tasarlanmış yapay zeka destekli uygulamalardır.

 

Paige Prostate Suite

Paige Prostate Suite, Paige Prostate Detect, Paige Prostate Grade & Quantify ve Paige Prostate Perineural Invasion’dan oluşur. Paige Prostate Suite’te bulunan AI uygulamaları, şüpheli ilgi alanlarını belirleyerek okumaların verimliliğine yardımcı olmayı ve hataları azaltmayı amaçlar.

 

 

Paige Breast Suite

Paige Breast Suite, Paige Breast ve Paige Breast Lymph Node ‘ndan oluşur. Paige Breast Suite’te bulunan AI uygulamaları, şüpheli ilgi alanlarını belirleyerek okumaların verimliliğine yardımcı olmayı ve hataları azaltmayı amaçlar.

 

 

Paige yenilik yapmaya ve yeni ve heyecan verici yapay zeka uygulamalarını pazara sunmaya devam edecek. Önümüzdeki kısa süre içinde meme, GI, cilt, akciğer ve diğer alt uzmanlık alanlarında yeni uygulamalar sunacaktır. Bu, IHC uygulamaları da dahil olmak üzere üçüncü taraflardan alınan AI uygulamalarıyla birlikte, patologlara en geniş ve en etkileyici AI uygulamaları portföyünü sağlamayı amaçlamaktadır.

 

  1. FullFocus: Only cleared for use in primary diagnosis in the United States, European Union and the United Kingdom.
    In the United States, FullFocus (K201005) is cleared for clinical usewith Philips Ultrafast scanner.  In the European Union and United Kingdom, FullFocus is CE & UKCA marked for clinical use with Philips Ultrafast and Leica AT2 scanners. Outside of the US, EU, and UK, use may be available for Research Use Only or a similar designation.  Otherwise, use is limited to Research Use Only. Not for use in  diagnostic procedures.

Daha fazla bilgi için;