Omnizon Cilt Kremi 100ml

CİLT YENİLEME VE CİLT ONARIMI

HASSAS CİLTLER DAHİL TÜM CİLT TİPLERİNDE KULLANILABİLEN NEMLENDİRİCİ BİR CİLT BAKIM KREMİDİR.
OMNİZON CİLT KREMİNİN ÇOK ÖZEL VE DOĞAL EKSTRAKTLARDAN OLUŞAN FORMÜLÜ CİLDİ BESLEYEREK CİLDİN YENİLENMESİNE VE CİLDİN DENGELİ VE GÜZEL BİR GÖRÜNÜM KAZANMASINA YARDIMCI OLUR.
FORMÜLASYONUNDA KULLANILAN ADAÇAYI EKSTRAKTI, KARAHİNDİBA EKSTRAKTI, BUĞDAY TOHUMU YAĞI, E VİTAMİNİ, FİTONADİON EPOKSİT, HYALURONİK ASİT, ÜRE VE SERAMİDLER SAYESİNDE CİLDİ GÜÇLENDİRİR. GÜÇLENMİŞ CİLT BARİYERİ DIŞ ETMENLERE KARŞI ÇOK DAHA DAYANIKLIDIR.
KULLANIM ŞEKLİ: ÜRÜNÜ TAMAMEN EMİLENE KADAR ETKİLENEN BÖLGELERE HAFİF BİR MASAJLA UYGULAYIN. UYGULAMAYI GÜNDE BİRKAÇ KEZ DAHİ TEKRARLAYABİLİRSİNİZ. İLAÇ DEĞİLDİR.

 

İÇİNDEKİLER:

Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Phytonadione Epoxide, Urea, Salvia Officinalis Leaf Extract, Taraxacum Officinale Rhizome/Root Extract, Triticum Vulgare Germ Oil, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Tocopherol, Caprylic/Capric Triglycerides, Hydrogenated Polydecene, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hyaluronate, Sodium Lauroyl Lactylate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Ceramide Np, Mannitol, Phosphatidylcholine, Glycerin, Ceramide Ap, Phytosphingosine, Cholesterol, Carbomer, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Lactic Acid, Decyl Glucoside, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol.

 

Türkiye Tek Yetkili Distribütörü
Omnigen Tibbi Ürünler A.Ş

Omnizon Hakkında
Soru, Talep ve Görüşleriniz İçin
E-Mail Adresimizden Ulaşabilirsiniz.
omnizon@omnigen.com.tr