LiquidHALLMARK®: Kişiselleştirilmiş Kanser Tedavisi için Hızlı, Basit ve Hassas Likit Biyopsi Testi

 

LiquidHALLMARK®, solid tümörlerin genomik profilini çıkarmak için Lucence’ın en önemli yeni nesil dizileme testidir. İnvaziv olmayan bir kan alımı yoluyla, kişiselleştirilmiş hasta sonuçları 8 iş günü içinde teslim edilir. LiquidHALLMARK, özellikle invaziv biyopsi ile doku yetersiz veya erişilemez olduğunda kanser teşhisi için önemli bilgiler sağlar.

 

LiquidHALLMARK testi, akciğer, meme ve kolon dahil olmak üzere 15 kanserle yaygın olarak ilişkilendirilen 10 gendeki füzyonlar dahil 80 gendeki ctDNA mutasyonlarını profiller.

 

LiquidHALLMARK®, tescilli AmpliMARK™ teknolojisiyle çalışmaktadır. AmpliMARK, tek nükleotid varyantları (SNV’ler), insersiyonlar ve delesyonlar (indels), kopya numarası varyasyonları (CNV’ler), füzyonlar ve mikrosatellit kararsızlığı (MSI) gibi çoklu mutasyon türlerinin tespitini iyileştirmek için tasarlanmış benzersiz moleküler barkodları kullanan temel hata düzeltme teknolojisidir.

 

AmpliMARK, plazmada %0,1 mutasyon tespit limiti sağlar. SNV’ler ve indeller için %0,1 saptama sınırında (LOD) LiquidHALLMARK, hekimlerin tüm hastalarının tedavilerine rehberlik etmek için bilinçli kararlar vermelerine olanak tanıyan daha eyleme geçirilebilir mutasyonlar tanımlar.

 

Daha fazla bilgi için;

https://www.lucence.com/our-testing-portfolio/